Montażysta okien i drzwi - Andrychów, małopolskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Antoni Jeleniewski FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA "CASA NOSTRA"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0572

Miejsce pracy: Praca na terenie województwa małopolskiego, 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż drzwi i okien, bram garażowych, rolet. Mozliwość przyuczenia. Praca na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Dowóz zogranizowany przez praodawcę.
Praca na okres próbny 3 m-ce z mozliwością przedłużenia, jednozmianowa, w godz. 8-16. Możliwość pracy w nadgodzinach.
Kontakt osobisty SALON SPRZEDAŻY OKIEN, ul. Lwowska 41, 34-100 Wadowice poprzedzony kontaktem telefonicznym: 604141360 lub e-mailowym: antoni.jeleniewski@interia.pl .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Data zakończenia: 21.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od umiejetności i doswiadczenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter / składacz okien
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Monter / składacz okien
Uprawnienia:
  • montaż okien
  • montaż rolet
  • montaż drzwi
  • montaż bram garażowych
  • Umiejętność wykonywania prac wykończeniowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenie, mile widziana umiejetność montażu drzwi, okien, bram garażowych, rolet oraz prac wykończeniowych. Możliwość przyuczenia.

NIP: 5511141678
REGON: 070906298
Adres: Lwowska 41, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Antoni Jeleniewski
Nr telefonu: 604141360
E-mail: antoni.jeleniewski@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail