Senior vice president, back-end engineer - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: BNY MELLON (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1538

Miejsce pracy: Swobodna 3, 50-088 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Konsultuje się z wewnętrznymi grupami biznesowymi w celu świadczenia usług tworzenia oprogramowania aplikacyjnego wysokiego poziomu lub wsparcia technicznego dla wspieranych funkcji i komponentów. Skalowanie architektury zaplecza i bazy kodu w celu wspierania rozwoju. Zapewnia kompleksowe doradztwo techniczne wyższego szczebla kierownictwu IT i wyższemu personelowi technicznemu. Ocenia zgodność ze standardami technologicznymi organizacji. Programowanie dobrze zaprojektowanego, testowalnego i wydajnego kodu. Analizuj, projektuj i rozwijaj testy oraz pakiety automatyzacji testów. Opracuj schematy blokowe, układy i dokumentację w celu spełnienia wymagań i rozwiązań. Utrzymanie funkcjonalności oprogramowania i waluty (dług techniczny i zyski).
Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00
Miejsce pracy: ul. Swobodna 3, 50-088 Wrocław
Sala E
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 20 667 do 30 000 PLN
Opis wynagrodzenia: proszę o podanie kwoty brutto wynagrodzenia w widełkach: 20667 zł - 30000 zł,
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI JĘZYKA BIZNESU*
  • ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wyższe
minimum 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w branży bankowej, znajomość wymaganego języka programowania backendu (tj. C#, Java) Musi posiadać wiedzę na temat funkcji i cech nowoczesnych i tradycyjnych strukturalnych metod tworzenia aplikacji.
umiejętność analitycznego myślenia
wysokie umiejętności komunikacyjne
biegła obsługa komputera z obsługą intenetu
obsługa pakietu MS Office
znajomosć jezyka angielskiego z elementami biznesu

NIP: 5252396885
REGON: 14100273900000
Adres: Swobodna 3, 50-088 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Czerwiec
E-mail: maciej.czerwiec@bnymellon.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail