Barman (o) - Żabno, małopolskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Pizzeria Ateńska Barbara Pikul

Numer oferty: StPr/24/1322

Miejsce pracy: Rynek 12/4, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie przekąsek,
- przygotowywanie herbaty, kawy, napojów chłodzących,
- dbanie o stanowisko pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: 28 zł za godz.
Zawód: barman
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Barman
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane prawo jazdy kat.B, mile widziana znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: wykonywanie przekąsek, przygotowywanie herbaty, kawy, napojów chłodzących, dbanie o stanowisko pracy. Praca na umowę zlecenie, w Żabnie, w sobotę i niedzielę w godz. od 14.00 do 22.00, mile widziani studenci, wynagrodzenie 28 zł za godz. Kontakt: Pizzeria Ateńska Barbara Pikul, ul. Rynek 12, 33-240 Żabno, wcześniejszy kontakt telefoniczny, tel. 660 468 016.

NIP: 8721064891
REGON: 830462494
Adres: Rynek 12/4, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Pikul
Nr telefonu: 660468016
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon