Nauczyciel psycholog (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: STOWARZYSZENIE "ICH LEPSZE JUTRO"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1316

Miejsce pracy: Jana Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: terapia psychologiczna, diagnoza psychologiczna, konsultacje psychologiczne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + wynagrodzenie za dodatkowe kwalifikacje z zakresu wczesnego rozwoju wspomagania dziecka
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, umiejętność pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, staż pracy będzie dodatkowym atutem. Praca w Tarnowie od pon. - pt. na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00, 10.30 do 18.30 lub do uzgodnienia. Wynagrodzenie od 7 500 zł brutto + dodatkowe wynagrodzenie za kwalifikacje z zakresu rozwoju wspomagania dziecka. Kontakt: Stowarzyszenie "ICH LEPSZE JUTRO", ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14639 09 09, CV należy przesyłać na adres e-mail: biuro@ichlepszejutro.pl.

NIP: 9930437523
REGON: 12007222200000
Adres: Jana Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Drwal
Nr telefonu: 14639 09 09
E-mail: biuro@ichlepszejutro.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny