Starszy specjalista do spraw projektowania systemów teleinformatycznych sekcji informatyki i utrzymania systemów wydziału łączności i informatyki - Białystok, podlaskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Podlaski Oddział Straży Granicznej im. gen. dyw. Henryka Minkiewicza w Białymstoku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Numer oferty: StPr/24/0958

Miejsce pracy: Bema 100, 15-370 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: projektuje, uaktualnia, testuje i archiwizuje treści witryn internetowych i intranetowych w celu dostarczenia
użytkownikom aktualnych i dokładnych informacji przy pomocy specjalistycznych narzędzi programistycznych;
wdraża do eksploatacji nowe systemy teleinformatyczne oraz uaktualnia istniejące celem dostosowania ich do potrzeb
jednostek i komórek organizacyjnych realizujących zadania w zakresie ochrony granicy państwowej i kontroli ruchu
granicznego na poziomie określonym obowiązującymi standardami;
opracowuje, planuje, organizuje i przeprowadza szkolenia funkcjonariuszy i pracowników cywilnych celem zapoznania ich
z wdrażanymi systemami;
przygotowuje opinie dotyczące oprogramowania dostępnego na rynku w celu dostarczenia specjalistycznej wiedzy
przełożonym aby umożliwić im podjęcie odpowiednych decyzji dotyczących zakupów i późniejszego wykorzystania we
właściwych jednostkach i komórkach organizacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 049,43 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe o profilu informatycznym
Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w branży teleinformatycznej
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
umiejętność programowania w językach: HTML, PHP;
wiedza w zakresie tworzenia i funkcjonowania różnych baz danych, w tym MySQL;
wiedza dotycząca różnych serwerów, w tym: WWW, DNS itp.;
znajomosć systemów operacyjnych Windows, Linuks;
umiejętność analitycznego myślenia;
umiejętność pracy w zespole.
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe):
przeszkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych;
przeszkolenie w zakresie przetwarzania danych osobowych;
poświadczanie bezpieczeństwa z klauzulą "poufne";
znajomość wybranych przepisów z zakresu "Prawo zamówień publicznych";
grzeczność i uprzejmość;
umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
umiejętność argumentowania (asertywność).

NIP: 5422072792
REGON: 050440036
Krótki opis działalności gospodarczej: ochrona granic Polski
Adres: Bema 100, 15-370 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 797337550
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
Podanie lub list motywacyjny (opatrzone datą i własnoręcznym podpisem)
Życiorys lub CV
Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie
pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa
państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972
r. lub później
Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (opatrzone datą i
własnoręcznym podpisem kandydata)
kopię dokumentów potwierdzających posiadanie kwalifikacji i doświadczenia zawodowego(kopie innych dokumentów i
oświadczenia np.: świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające posiadanie określonych kwalifikacji lub uprawnień,
referencje)
Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
W formie papierowej z dopiskiem: "ogłoszenie nr 136421" na adres: ul. gen. Józefa Bema 100
15-370 Białystok
z dopiskiem "oferta pracy - starszy specjalista WŁiI; numer ogłoszenia 136421 "
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 797 337 550
Więcej o pracy na stronie urzędu: https://bip.podlaski.strazgraniczna.pl/
Dokumenty należy złożyć do: 26.04.2024
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
Aplikując, oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta