Kierownik oddziału - Płock, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Pracodawca: CER MOTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0568

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowanie oddziałem w systemie agencyjnym. Aktywne zaangażowanie w sprzedaż. Budowanie długotrwałych relacji z klientem na powierzonym obszarze. Informowanie klientów o dostepnej ofercie firmy w zakresie asortymentu, promocji, nowości.
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagradzania - prowizyjny
Zawód: kierownik do spraw sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • znajomość branży motoryzacyjnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: osoba musi posiadać wkład finansowy potrzebny do otwarcia własnej działalności gospodarczej.

NIP: 9521876188
REGON: 01739247800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Adres: Rezedowa 19, 04-232 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Laskowska
Nr telefonu: 570 991 110
E-mail: franczyza@cermotor.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail