Szlifierz-polernik - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ANDRZEJ URLIŃSKI Zakład Usług Technicznych Andrzej Urliński
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: ślusarz
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/04357

Miejsce pracy: Wał Miedzeszyński 172, 04-987 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szlifowanie oraz polerowanie stali nierdzewnej po spawaniu

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 17.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Plus premia 25%
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali szlifierze narzędzi i polerowacze metali
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali szlifierze narzędzi i polerowacze metali (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: ślusarz
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe w kierunku ślusarz, umiejętności manualne przy pracach na elektronarzędziach, rok doświadczenia zawodowego.
Obowiązki: szlifowanie oraz polerowanie stali nierdzewnej po spawaniu
Zgłoszenia: kontakt osobisty: ul. Wał Miedzeszynski 172, kontakt e-mail: a.urlinski@urlinski.com.pl, kontakt telefoniczny: 601210827
Do wynagrodzenia doliczna premia premia 25%.

NIP: 1130112933
REGON: 011262680
Adres www: www.urlinski.com.pl
Adres: Wał Miedzeszyński 172, 04-987 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 601210827
E-mail: a.urlinski@urlinski.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail