Psycholog - Janowica, lubelskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej
Pracodawca: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Łęcznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: PSYCHOLOGIA

Numer oferty: StPr/24/0173

Miejsce pracy: 20-070 Janowica 27, powiat: łęczyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzanie opinii psychologicznych, prowadzenie zajęć, sporządzanie ocen kompleksowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: PSYCHOLOGIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia-Skale Inteligencji Stanford- Binet 5

NIP: 7132491777
REGON: 060691612
Adres www: www.kolowlecznej.blogspot.com
Adres: ŚWIĘTODUSKA 2, 21-010 Łęczna, powiat: łęczyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Eliza Bojko
Nr telefonu: 601078675
E-mail: psouul@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, skierowanie