Stażysta - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Sąd Rejonowy Gdańsk - Południe w Gdańsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/3477

Miejsce pracy: 3 Maja 9A, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem akt spraw sądowych oraz urządzeń ewidencyjnych służących do ich rejestrowania, wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń, protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, obsługa interesantów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 920 PLN
Opis wynagrodzenia: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, wynagrodzenie miesięczne brutto - 4.100 złotych oraz dodatek za wysługę lat zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 3 marca 2017 r. w sprawie stanowisk i szczegółowych zasad wynagradzania urzędników i innych pracowników sądów i prokuratury oraz odbywania stażu urzędniczego, stałe godziny pracy 7:30-15:30, zdobycie cennego doświadczenia, trzynastą pensję zgodnie z obowiązującymi przepisami, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, zakup na preferencyjnych warunkach atrakcyjnego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej oraz karty sportowej.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie oraz zdany egzamin maturalny, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, umiejętność obsługi komputera w tym biegłego pisania, umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku, nieposzlakowana opinia.

NIP: 5832901420
REGON: 220068128
Adres: 3 Maja 9A, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW DO 23.04.2024 Z PODANIEM NUMERU KONKURSU OK.110.8.2024
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta