Pracownik produkcji - Kwidzyn, pomorskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0241

Miejsce pracy: Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: czynności związane z układaniem elementów na paletach, pakowanie wyrobów gotowych, prace produkcyjne i magazynowe, proste prace przy obsłudze maszyn
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Data zakończenia: 12.05.2026
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: pracownik produkcji
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Powiatowy Urząd Pracy Kwidzyn
Nr telefonu: 55 267 27 00
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV