Mlodszy referent w wydziale geodezji i gospodarki nieruchomościami - Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Pracodawca: Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0429

Miejsce pracy: Plac Ratuszowy 1, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: M. in. przygotowywanie materiałów, opinii, opracowywanie projektów pism, uchwał i decyzji oraz prowadzenie spraw dot. gospodarowania powiatowym zasobem nieruchomości.
Wszystkie informacje o ofercie dostępne na stronie internetowej BIP Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu: https://www.spkolobrzeg.finn.pl
Zatrudnienie na umowę o pracę w godz. 7.30-15.30 w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów 4-6.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 09.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu https://www.spkolobrzeg.finn.pl/

NIP: 6711567359
REGON: 330927282
Krótki opis działalności gospodarczej: samorząd
Adres: Plac Ratuszowy 1, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kanderska
Nr telefonu: 943547618 w.153
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Informacje na stronie https://www.spkolobrzeg.finn.pl/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: do 26.04.2024 r., Godziny : do 12:00