Koordynator do spraw utrzymania ruchu - Tuczno, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Pracodawca: LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/0199

Miejsce pracy: Kaszubska 2, 78-640 Tuczno, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zapewnienie płynności realizacji zadań produkcyjnych , poprzez utrzymanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń technologicznych i systemów
nadzór , koordynacja i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników działu utrzymania ruchu
nadzór nad terminową realizacją przeglądów oraz prac konserwacyjnych maszyn
sporządzanie oraz terminowa realizacja planów remontowanych maszyn i linii produkcyjnych
współudział w procesie zakupów maszyn i urządzeń
prowadzenie dokumentacji w zakresie dozoru technicznego , przestrzeganie terminów przeglądu maszyn i urządzeń
nadzór nad gospodarką magazynową w zakresie magazynu części zamiennych
prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i atestów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa czas określony , docelowo umowa na czas nieokreślony
wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji kandydata - do negocjacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier utrzymania ruchu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia - wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: doświadczanie w branży spożywczej będzie dużym atutem
umiejętność : w zakresie komunikacji i negocjacji ,zarządzanie zespołem, samodzielność i dobra organizacja pracy
znajomość języka obcego : komunikatywny w mowie i piśmie angielski lub niemiecki

NIP: 5482531594
REGON: 240714222
Krótki opis działalności gospodarczej: Ludwig Czekolada sp. z o.o. to część jednego z największych niemieckich producentów wyrobów czekoladowych Ludwig Schokolade GmbH. Początki firmy Ludwig Schokolade sięgają roku 1857, kiedy to Leonhard Monheim rozpoczął w swoim niewielkim i skromnie wyposażonym zakładzie w Aachen w Niemczech produkcję czekolady. Jego wielka pasja stała się później podstawą filozofii firmy. Jej głównym celem jest wytwarzanie najwyższej jakości czekolad pozwalających zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta konsumentów. Dziś firma Ludwig Schokolade, działając w ramach koncernu Krger Group jest znanym na całym świecie producentem artykułów czekoladowych. W portfolio produktów firmy znajdują się tak znane marki, jak: Schogetten, Fritt, Trumpf, Mauxion oraz wiele innych.
Adres www: https://trumpf-mauxion-chocolates-sp-z-oo-zakad.business.site/posts/1321466929027103262?hl=pl
Adres: Kaszubska 2, 78-640 Tuczno, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bożena Lewicka
Nr telefonu: 67 259 39 24
E-mail: kadry@ludwig.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail