Pracownik przygotowania elementów metalowych do lakierowania - Stargard, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Pracodawca: GARUDA PAINTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0323

Miejsce pracy: Stalowa 4, 73-102 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca polega na przygotowaniu metalowych elementów do lakierowania. Główne obowiązki: - Szlifowanie powierzchni metalowych (mechaniczne oraz ręczne), - Piaskownie elementów, - zabezpieczanie elementów przed lakierowaniem, - zawieszanie metalowych elementów na haki, - transport metalowych elementów do lakierni, - porządkowanie stanowiska pracy, - inne prace zlecone przez przełożonego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto
Zawód: pozostali operatorzy urządzeń do obróbki powierzchniowej metali i nakładania powłok
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze
  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • wymagane zdolności manualno-techniczne

NIP: 6343025149
REGON: 52566721000000
Adres: KSIĘDZA PIOTRA SKARGI 6A, 40-091 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Wojtyńska
E-mail: m.wojtynska@garudasolutions.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail