Elektryk - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Sunreef Venture S.A.

Numer oferty: StPr/24/3445

Miejsce pracy: Doki 1, 80-863 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych, wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie przewodów oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji, diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych. Instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw. Praca od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty i niedziele w godzinach 6:00-14:15, 13:30-21:45, w tym 30 minutowa przerwa.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 50 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: umowę o pracę lub umowę B2B, niezbędne narzędzia pracy, dofinansowanie dojazdów do pracy jeżeli dojeżdżasz powyżej 50km, nagrodę za polecenie pracowników do pracy, dodatek relokacyjny, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczna za symboliczną złotówkę, dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra znajomość instalacji elektrycznych, doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera, dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, umiejętność czytania schematów elektrycznych. Mile widziane: uprawnienia SEP do 1 kV.

NIP: 5223059783
REGON: 364163013
Adres: TARCICE 6, 80-718 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 539 493 520
E-mail: rekrutacja@sunreef.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail