Asystentka - Krasne, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: REGSOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1504

Miejsce pracy: 36-007 Krasne 30B/4, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zarzadzanie personelem do 8 osób ,
- utrzymywanie relacji z klientem , ofertowanie , rozliczanie kontraktu , przygotowywanie ofert
- rekrutacja obsługa pracowników pod katem umów,
-- możliwe wyjazdy służbowe do klienta,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik projektu
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • dobra obsługa komputera
  • PRAWO JAZDY - KAT.B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oczekiwania
- znajomość j. angielskiego
- zdecydowanie,
- konsekwencja,
- pracowitość, elastyczność,
- komunikatywność

Oferujemy
- umowę o prace
- samochód firmowy ,
- wyn. od 5 tys netto wzwyż ,
- nienormowany czas pracy ,
- prace zdalna w zależności od wdrożenia ,
- podróże po Europie,

NIP: 5170371979
REGON: 36278422500000
Adres: 36-007 Krasne 30B/4, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: daniel dec
Nr telefonu: 733505111
E-mail: regsol.rze@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail