Sprzedawca w stacji paliw - Kosowy, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: Firma Usługowo-Handlowa Izabela Olszowy, Józef Ryśkiewicz Spółka Cywilna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0267

Miejsce pracy: MIELECKA 48, 36-147 Kosowy, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedaż paliw i innych towarów dostępnych na stacji, oraz dokumentowanie ich obrotu, obsługa systemu kasowego (kasa fiskalna terminal płatniczy), wystawianie faktur, obsłga komutera, praca na IIzmiany, Izm. od godz. 6.00 do 14.00, IIzm. od godz. 14.00 do 22.00.
Praca również w soboty i niedzielę.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca w stacji paliw
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • OBSŁUGA KAS FISKALNYCH

NIP: 8141677016
REGON: 180692886
Adres: MIELECKA 48, 36-147 Kosowy, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela Olszowy
Nr telefonu: 601748503
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urządzi Pracy w Kolbuszowej, które spełniają wymagania pracodawcy zawarte w ofercie pracy, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta, który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą - numer telefonu
601748503
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon