Masażysta k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: HELENA MILEWSKA-CIEŚLEWICZ KOSMETOLOGIA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Technik masażysta

Numer oferty: StPr/24/04315

Miejsce pracy: Romualda Mielczarskiego 8, 02-798 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Masażysta:
- wykonywanie masażu ciała i Kobido - obsługa urządzeń do modelowania sylwetki;
- obsługa klienta na recepcji;
- dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy;
- umiejętność współpracy w zespole.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + system prowizyjny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik masażysta*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik masażysta* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: Technik masażysta

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe - technik masażysta. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00 i w jedną sobotę w miesiącu w godz. 10:00-16:00.

Wynagrodzenie: od 4242 zł brutto + prowizja. Możliwość przyuczenia.

[Kontakt: tel. 606 620 662, e-mail: info@nefretete-spa.pl]

NIP: 5421009484
REGON: 050266213
Adres: Romualda Mielczarskiego 8, 02-798 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 606 620 662
E-mail: info@nefretete-spa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail