Nauczyciel przedszkola k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Przedszkole 420 Nasza Bajka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/04326

Miejsce pracy: Św. Urszuli Ledóchowskiej 8, 02-972 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizacja zajęć tematycznych, prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych, opieka, nauczanie, współpraca z rodzicami, współpraca z radą pedagogiczną.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione jest od stopnia awansu zawodowego nauczyciela.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel przedszkola (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Animator czasu wolnego
  • nawiązywanie kontaktów
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, umiejętności plastyczne, muzyczne, organizacja zabaw i zajęć dla dzieci.,

Obowiązki: Organizacja zajęć tematycznych, prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych, opieka, nauczanie, współpraca z rodzicami, współpraca z radą pedagogiczną.

Wynagrodzenie uzależnione jest od stopnia awansu zawodowego nauczyciela.

Kontakt: dyrektor@przedszkole420.waw.pl, tel: 225131774

NIP: 9512381613
REGON: 147331295
Adres: Św. Urszuli Ledóchowskiej 8, 02-972 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Kuźmińska
Nr telefonu: 225131774
E-mail: dyrektor@przedszkole420.waw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny