Psycholog - Bielsko-Biała, śląskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0602

Miejsce pracy: Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Udzielanie wsparcia, poradnictwa, konsultacji psychologicznych i/lub prowadzenie terapii psychologicznej dla dzieci umieszczonych w rodzinnych formach pieczy zastępczej na terenie Powiatu Bielskiego.
2. Wspomaganie i edukowanie rodzin zastępczych borykających się z problemami, w tym opiekuńczo-wychowawczymi.
3. Udzielanie wsparcia rodzicom zastępczym i ich dzieciom biologicznym.
4. Sporządzanie opinii wstępnych diagnoz dla dzieci umieszczonych w rodzinnych formach pieczy zastępczej.
5. Sporządzanie opinii psychologicznych wg potrzeboraz w ramach współpracy z sądami i innymi instytucjami i podmiotami w zakresie pieczy zastępczej.
6. Przeprowadzanie badań psychologicznych dla kandydatów na rodziny zastępcze i sporządzanie stosownych opinii.
7. Ścisła i stała współpraca z rodzinami zastępczymi, pracownikami Zespołu ds. Rrodzinnej Pieczy Zastępczej.
8. Uczestnictwo w posiedzeniach Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej (oceny zasadności pobytu dziecka w rodzinie zastępczej, ocena rodziny zastępczej).
Prowadzenie dokumentacji obowiązującej w jednostce.

Praca w systemie równoważnym czasu pracy : poniedziałek - środa 7.30-15.30, czwartek 7.30-17.00, piatek 7.30-14.00.
Umowa o pracę na czas zastępstwa.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunek psychologia, znajomość ustawy o : wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, pomocy społecznej, przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, przeciwdziałaniu zagrożeniom na tle seksualnym. Odpowiedzialność, komunikatywność, terminowość, cierpliwość, tolerancyjność, samodzielność, kreatywność, obiektywizm, kultura osobista, sprawna organizacja pracy. Umiejętność pracy i kontaktu w sytuacjach stresowych, opanowanie. Umiejętność pracy zespołowej. Swoboda komunikowania się w mowie i piśmie. Obsługa urządzeń biurowych. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych. Brak prawomocnego skazania za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Nie figurowanie w bazie Rejestru Sprawców na tle seksualnym z ograniczonym dostępem. Brak pozbawienia/ zawieszenia/ograniczenia władzy rodzicielskiej (dotyczy osób posiadających dzieci). Wypełnianie obowiązku alimentacyjnego - w przypadku gdy taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku psychologa. Obywatelstwo polskie. Wymagane prawo jazdy kat. B.
Wymagane min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w poradnictwie rodzinnym oraz w zawodzie psychologa. Doświadczenie w pracy diagnostycznej oraz terapeutycznej.

NIP: 5471862442
REGON: 072259704
Krótki opis działalności gospodarczej: OPIEKA SOCJALNA
Adres: Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Wojcieszek
Nr telefonu: 33 813 69 39
E-mail: pcpr@powiat.bielsko.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny lub CV na e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail