Recepcjonista - Wałcz,

Lokalizacja:

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Pracodawca: EKOMECH SP. Z O.O. KŁĘBOWIEC
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0198

Miejsce pracy: Ciasna 8-10, 76-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprawna i profesjonalna , życzliwa obsługa gości
Wystawianie kart pobytu , meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej oraz bezgotówkowej
Wystawianie FV i PV ( również raportów kasowych , dobowych , miesięcznych )
Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych , dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji , ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu.
Przekazywanie danych dotyczących przewidywanego obłożenia gastronomii oraz Służby pięter
Przekazywanie kierownikowi hotelu wszelkich uwag gości dotyczących hotelu , zapytań grupowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia

godziny pracy 7-15, 15-23, 23-7
Zawód: recepcjonista
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące
obsługa komputera i urządzeń biurowych
ambicja i konsekwencja w działaniu
bardzo dobra organizacja pracy
logiczne myślenie
mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
asertywność , komunikatywność , chęć rozwoju , dbałość o jakość wykonywanej pracy , rzetelność

NIP: 7651514620
REGON: 330992641
Krótki opis działalności gospodarczej: profil działalności:
* projektowanie budowlanych konstrukcji stalowych (własne biuro projektowe i technologiczne),
* produkcja budowlanych konstrukcji stalowych,
* montaż budowlanych konstrukcji stalowych,
* realizacja zleceń indywidualnych produkcja innych wyrobów stalowych.
Adres: Ciasna 10, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Berdych-Huzar
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście