Główny księgowy - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: SPÓŁKA USŁUGOWO - HANDLOWA "KOMINIARZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0928

Miejsce pracy: Hauke Bosaka 8, 25-217 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości i rachunkowości spółki, nadzór nad finansami spółki, księgowanie dokumentów w tym faktur zakupu, sprzedaży, listy płac, wyciągi bankowe, amortyzacja, akty notarialne, uchwały i inne, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji VAT, CIT,GUS, PIT i JPK, dbałość o sprawny obieg dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i finansowym, prowadzenie ewidencji środków trwałych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Certyfikat głównego księgowego
  • znajomość obsługi komputera( MS Office)
  • Zaangażowanie samodzielność, dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych, doświadczenie w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse in rachunkowość),
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Prowadzenie pełnej księgowości i rachunkowości spółki, nadzór nad finansami spółki, księgowanie dokumentów w tym faktur zakupu, sprzedaży, listy płac, wyciągi bankowe, amortyzacja, akty notarialne, uchwały i inne, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji VAT, CIT,GUS, PIT i JPK, dbałość o sprawny obieg dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i finansowym, prowadzenie ewidencji środków trwałych.

NIP: 6572572249
REGON: 29286821000000
Krótki opis działalności gospodarczej: Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Adres: Hauke Bosaka 8, 25-217 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wioletta Stępień
Nr telefonu: 532432906
E-mail: kominiarz.kielce@outlook.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.: 532 432 906 lub e-mail.: kominiarz.kielce@outlook.com