Ksiegowy - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: Sąd Okręgowy w Gliwicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/24/0673

Miejsce pracy: Pawliczka 25, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: KONKURS: Szczegóły konkursu na stronie www.gliwice.so.gov.pl
nabór O.Kdr.110.11.2024
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 528 do 4 913 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

NIP: 6312297131
REGON: 276969023
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości
Adres: Kościuszki 15, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Oddział Kadr
Nr telefonu: 32 33 80 065
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty do pobrania na stronie : www.gliwice.so.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: do 19.04.2024r