Czynności w zakresie prac prostych, produkcji i pakowania - Zagórów, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0298

Miejsce pracy: Zagórów, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie różnego typu prac prostych zleconych w zależności od branży. Realizacja planów produkcyjnych, nadzór procesu zautomatyzowanej linii produkcyjnej i procesu wytwarzania produktów zgodnie z technologią i jakością, jak również zasadami bezpieczeństwa, pakowanie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: SYSTEM WYNAGRODZENIA - GODZINOWY
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • Praca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Praca w nienormowanych godzinach pracy w systemie 4,8,12 godz.
[Umiejętność 1] : komunikatywna znajomość języka angielskiego koniczna do pracy w zespole z obcokrajowcami
[Inne] : doświadczenie 0 miesięcy, praca pod nadzorem osób z doświadczeniem, nienormowany czas pracy w systemie 4,8,12 godzin również w porach nocnych w zależności od zapotrzebowania zakładu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marika Radoszewska
Nr telefonu: 632751444 w. 264
E-mail: marika.radoszewska@pup-slupca.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.