Sprzedawca/kasjer - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pracodawca: Sebastian Gola WORK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0287

Miejsce pracy: Agnieszki 13, 40-110 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedaż artkułów spożywczych, monopolowych. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach otwarcia sklepu od 6.00-23.00 (do uzgodnienia z pracodawcą). Praca również w dni wolne według grafiku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie ogólnokształcące, doświadczenie zawodowe min. 1 rok, mile widziana książeczka sanepidowska.

NIP: 6431583452
REGON: 243173637
Adres: Agnieszki 13, 40-110 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sebastian Gola
Nr telefonu: 668650446
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Osobiście po kontakcie telefonicznym, pracodawca umawia na spotkanie. , Termin: dzwonić od poniedziałku do piątku, Godziny : 8.00-16.00