Konserwator urządzeń technicznych - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1528

Miejsce pracy: Rynek 58, 50-116 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie drobnych napraw i usuwanie różnego rodzaju usterek;
- prace związane z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych: naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji;
- bieżąca kontrola i utrzymanie należytej sprawności technicznej powierzonych obiektów;
- wykonywanie drobnych prac remontowych;
- drobne prace elektryczne: naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek.
Oferta dostępna w sali B, D, F.
Kontakt z pracodawcą - Marek Hofbauer, tel.: 71 33 52 219 lub 695 135 050, e-mail: mhofbauer@wbp.wroc.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator części / sprzętu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Konserwator części / sprzętu
Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe,
staż pracy: mile widziany,
posiadanie uprawnień do wykonywania pac w zakresie instalacji elektrycznej SEP Gr 1 E do 1 kV

NIP: 8961000123
REGON: 000278340
Adres: Rynek 58, 50-116 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marek Hofbauer
Nr telefonu: 71 33 52 219
E-mail: mhofbauer@wbp.wroc.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail