Pracownik budowlany - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-12
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: ZAKŁAD PROJEKTOWO-WYKONAWCZY "HABUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3419

Miejsce pracy: 80-316 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prace ziemne w wykopach,
- prace zbrojeniowe i betonowanie,
- przace umocnieniowe na skarpach rzek i zbiorników,
- prace przy układaniu sieci kanalizacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 12.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 148,75 PLN
Opis wynagrodzenia: możliwość podpisania umowy o pracę, stabilność zatrudnienia, możliwość dowozu na budowę, odzież robocza oraz niezbędne szkolenia, możliwość objęcia prywatną opieką medyczną.
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

NIP: 9571072233
REGON: 22201962500000
Adres: Kaprów 4A, 80-316 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 516 403 982
E-mail: budowa@habud.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - praca na terenie budowy w Gdańsku.