Inżynier spawalnik - Chorzów, śląskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Pracodawca: "IREX - GAZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: mechanika lub spawalnictwo

Numer oferty: StPr/24/0376

Miejsce pracy: Kochłowicka 10, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: planowanie produkcji z zakresu spawalnictwa - sporządzanie instrukcji, ustalanie procesu, kontrola ważności świadectw kwalifikacyjnych spawaczy i zgrzewaczy tworzyw sztucznych),
bieżący nadzór i kontrola nad podzespołami i częściami spawanymi zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
nadz nad wykonywanymi pracami spawalniczymi,
przygotowanie dokumentacji spawalniczej WPS, KTZ (Karty Technolognicznego Zgrzewania),
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 do 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: złotych brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier spawalnik
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: mechanika lub spawalnictwo
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia inżyniera spawalnika (EWE/IWE), certyfikat kompetencji w zakresie spawania rurociągów oraz certyfikat badań wizualnych VT, znajomość norm spawalniczych (najlepiej jak najszerszy), wiedza z zakresu spawalnictwa i inżynierii materiałowej, umiejetność czytania rysunku technicznego, praktyczna znajomość procesów spawania,
  • samodzielność, skrupulatność, umiejetność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów, dobra znajomość MS OFFICE

NIP: 6272424450
REGON: 27762108400000
Krótki opis działalności gospodarczej: ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE

ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH
Adres: Kochłowicka 10, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jarosław Ziarnik
Nr telefonu: 605979700
E-mail: jziarnik@irexgaz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty potwierdzające posiadane kwalifiakcje wymagane przez pracodawcę
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: natychmiast, Godziny : 08-16