Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Sowin, opolskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Niepubliczne Tatusiowe Przedszkole
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0785

Miejsce pracy: Sowin 59, 48-316 Sowin, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującym programem/programami, wynikającymi z realizacji podstawy programowej, koncepcji pedagogicznej przedszkola/planu pracy przedszkola oraz ponoszenie odpowiedzialności za jej jakość;
2) Realizowanie procesu wychowawczo – dydaktycznego i opiekuńczego z uwzględnieniem „zalecanych warunków realizacji” podstawy programowej.
3) Wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań;
4) Prowadzenie obserwacji pedagogicznych/ diagnozy pedagogicznej mających na celu poznanie i zabezpieczenie potrzeb rozwojowych dzieci, dokonywanie ewaluacji rozwoju dziecka oraz dokumentowanie tych działań;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • punktualność, rzetelność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy z dzieckiem

NIP: 9910213683
REGON: 365558311
Adres: Podgórna 31, 49-100 Niemodlin, powiat: opolski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Krzyków
Nr telefonu: 513066936
E-mail: KRZYSKOW.G@GMAIL.COM
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail