Pracownik obsługi parkingu - Huta Szumy, lubelskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim
Pracodawca: Spółdzielnia Socjalna ARKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0202

Miejsce pracy: 22-672 Huta Szumy, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprawowanie nadzoru nad parkingiem i zaparkowanymi samochodami klientów, koordynowanie ruchu pojazdów na parkingu, pobieranie opłat za zaparkowanie samochodów oraz wydawanie pokwitowań w formie biletów drukowanych z kasy fiskalnej, utrzymanie porządku na terenie parkingu oraz szlaków turystycznych wyznaczonych do sprzątania.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Data zakończenia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: Podana stawka wynagrodzenia dotyczy wynagrodzenia za 1 godzinę pracy. Wysokość miesięczna uzależniona od liczby przepracowanych godzin.
Liczba godzin/dni pracy w miesiącu jest uzależniona od warunków atmosferycznych
Zawód: parkingowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • uczciwość
  • Dyspozycyjność

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 9212030223
REGON: 061705049
Adres www: www.arka.susiec.pl
Adres: Tomaszowska 100, 22-672 Susiec, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Leleń
Nr telefonu: 534292748
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pon.-pt., Godziny : 07:00-15:00