Starszy księgowy - Nowogrodziec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Pracodawca: Zakład Obsługi Szkół w Nowogrodźcu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: rachunkowość, księgowość budżetowa, ekonomia

Numer oferty: StPr/24/0322

Miejsce pracy: Asnyka 53/1, 59-730 Nowogrodziec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca administracyjno-biurowa, jednozmianowa z obsługą komputera i monitora ekranowego powyżej 4 godzin dziennie, obsługa urządzeń biurowych i programów komputerowych w zakresie niezbędnym do wykonywania zadań. Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo, w przeciętnie 5-dniowym tygodniu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: rachunkowość, księgowość budżetowa, ekonomia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - specjalność: rachunkowość, księgowość budżetowa, ekonomia, minimum 5 lat doświadczenia.
Umiejętności:
1) umiejętność pracy w programie księgowym Finanse VULCAN,
2) umiejętność organizacji pracy, dokładność, odpowiedzialność, terminowość, kreatywność,
3) umiejętność pracy w zespole,
4) umiejętność obsługi komputera, drukarki, skanera, programów Word, Excel, Power point,
5) zdolność do interpretacji i stosowania prawa,
6) operatywność, komunikatywność, dyspozycyjność,
7) wysoka kultura osobista.
8) znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy
o pracownikach samorządowych, przepisów wynikających z Kodeksu Pracy praz przepisów wykonawczych wydanych na podstawie wskazanych ustaw.

NIP: 6121799749
REGON: 020555969
Adres: Asnyka 53/1, 59-730 Nowogrodziec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Kołodziejska
Nr telefonu: 75-7317225
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: List motywacyjny z uzasadnieniem przystąpienia do naboru,
życiorys CV, kwestionariusz osobowy (zał.), zgoda kandydata ubiegającego się o zatrudnienie na przetwarzanie danych osobowych, klauzula informacyjna, kserokopie świadectw pracy,
kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie,
kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych,
oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Kandydaci, którzy zamierzają skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych, są obowiązani do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.
Termin i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych
Wymagane dokumenty należy składać lub przesyłać na adres: Zakład Obsługi Szkół w Nowogrodźcu, ul. Adama Asnyka 53/1, 59-730 Nowogrodziec w kopercie z dopiskiem Nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Starszy Księgowy (dział księgowo-płacowy) w terminie do dnia 30 kwietnia 2024 roku do godz. 13.00 (Uwaga: liczy się data wpływu do Zakładu, nie data stempla pocztowego).
Oferty, które wpłyną do Zakładu Obsługi Szkół w Nowogrodźcu po określonym terminie, nie będą rozpatrywane.
Ogłoszenie o naborze i wymagane dokumenty są dostępne na stronie zosz@nowogrodziec.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście