Opiekun ekspozycji - Bolesławiec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Pracodawca: Muzeum Ceramiki w Bolesławcu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0325

Miejsce pracy: Zgorzelecka 28/29, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca związana z obsługą zwiedzających w muzeum: sprzedaż biletów i pamiątek (obsługa kasy fiskalnej), udzielanie informacji o ekspozycji, dozorowanie zbiorów znajdujących się na ekspozycji, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach wystawowych i muzealnych, drobne prace gospodarcze.
Praca w systemie zmianowym, według harmonogramu w godzinach: 8.00-16.00 lub 10.00-18.00 lub 12.00-20.00; tydzień pracy: wtorek-niedziela, za weekendowy dyżur przysługuje dzień wolny w tygodniu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik galerii / muzeum
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie - zawodowe / średnie (preferowane), staż pracy - mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury związane z obsługą ruchu turystycznego, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej; wysoka kultura osobista; dokładność, systematyczność, zorganizowanie; zaangażowanie w wykonywaną pracę, dyspozycyjność; mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej; mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego. Oferta skierowana również dla osób niepełnosprawnych.

NIP: 6121181038
REGON: 230175661
Adres: Zgorzelecka 28/29, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Bober-Tubaj
Nr telefonu: 756121370, 451247970
E-mail: poczta@muzeum.boleslawiec.net
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny: 756121370, 451247970, w godzinach: 8-16 lub e-mail: poczta@muzeum.boleslawiec.net
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail