Samodzielny referent (nr 1022) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/1022

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:

- współudział w sporządzaniu dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, rozwiązaniem i wygaśnięciem stosunku pracy,
- prowadzenie teczek akt osobowych (TAO) zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- prowadzenie kart wyróżnień,
- prowadzenie ewidencji czasu pracy,
- prowadzenie całokształtu spraw związanych z urlopami i nieobecnościami w pracy,
- wykonywanie skierowań na badania wynikające z przepisów medycyny pracy,
- współudział w sporządzeniu miesięcznych wykazów godzin w zakresie wykonania normy miesięcznej, nadgodzin oraz dodatków do wynagrodzenia.

Oferujemy:
- regularne i terminowe
- wynagrodzenie roczne
- stabilne warunki zatrudnienia /umowie o pracę
- elastyczne godziny pracy,
- system motywacyjny dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe,
- pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi,
- pracę w miłej i-przyjaznej atmosfer
- pracę w dynamicznym zespole

Informacje dodatkowe:
- norma czasu pracy: 8 godzin dziennie/40 godzin w tygodniu, praca od poniedziałku do piątku,
- szkodliwość lub uciążliwość na stanowisku pracy: nie występuje,
- praca przy monitorze ekranowym powyżej 6 godzin.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik do spraw osobowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - poziom wykształcenia: minimum średnie; kierunek-profil: administracja, ekonomia, księgowość, kadry,
- staż pracy: przy wykształceniu średnim - 4 lata, przy wykształceniu wyższym - 2 lata,
- umiejętności: sprawne posługiwanie się systemem MS Windows, znajomość pakietu MS Office
- doświadczenie: minimum 3 lata w resorcie ON (w obszarze kadrowym, ewentualnie płacowym),
- znajomość przepisów prawa pracy i rozporządzeń okołokodeksowych,
- poświadczenie bezpieczeństwa: upoważniające do dostępu do informacji niejawnych.

Wymagania dodatkowe:
- doświadczenie w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji ewidencyjnej.,
- doświadczenie z wykonywaniu sprawozdań z obszaru kadrowego,
- znajomość pracy związanej z problematyką gotowości mobilizacyjnej i bojowej
- samodzielności,
- dyspozycyjności,
- rzetelnego podejść
- operatywność
- umiejętności

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: PUP w Bydgoszczy
Nr telefonu: 00000000
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:
- kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/,
- list motywacyjny,
- dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/,
- dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/,
- przebieg zatrudnienia /kserokopie/,
- klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCl Bydgoszcz /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl

Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:
Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz
lub adres
e-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl
w terminie do dnia 17 kwietnia 2024 roku

Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy będą zobowiązani do wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa.