Opiekunka dzieci z niepełnosprawnościami przy przewozie do szkoły - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: TRANSPORT OSOBOWO-TOWAROWY S.C. PIOTR JAROSZ, WITOLD PELC

Numer oferty: StPr/24/0667

Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; zakres obowiązków: opieka nad dziećmi z niepełnosprawnościami podczas jazdy do szkoły i ze szkoły do domu; praca między godziną 06:00-08:00 a 14:00-16:00; miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 12.04.2024
Data zakończenia: 24.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 692,17 do 2 692,17 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto/ 100 zł za dzień netto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Asystent osoby niepełnosprawnej*
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 6311876401
REGON: 272406145
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Jarosz
Nr telefonu: 601 461 298
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon