Specjalista / specjalistka ds. administracyjnych - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: ENERGY ON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/3400

Miejsce pracy: Grunwaldzka 56/202, 80-241 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wprowadzanie do systemu dokumentów zakupowych oraz kierowanie ich do płatności. Nadzór nad sprzętem firmowym (telefony, komputery, drukarki) oraz samochodami służbowymi. Współpraca z zewnętrzną kadrową ewidencjonowanie urlopów pracowników, nadzór nad listą obecności oraz kartą ewidencji czasu pracy. Archiwizacja dokumentów firmowych i dbanie o poprawny obieg informacji w firmie. Prowadzenie komunikacji z klientami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi (telefonicznej i poprzez e-mail; redagowanie oraz wysyłka pism). Zarządzanie potrzebami biura w zakresie zakupów sprzętów, materiałów biurowych, artykułów spożywczych oraz środków czystości. Sporządzanie raportów, zestawień i dokumentacji na potrzeby Zarządu. Wsparcie administracyjne innych działów firmy. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-17.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje wynagrodzenie 3800-4000 zł netto, stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę, pracę stacjonarną w Parku Naukowo- Technologicznym.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Exel, Word, PowerPoint), dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność. Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków. Wysoki poziom komunikacji i kultury osobistej.

NIP: 9571121256
REGON: 38527153900000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Krzemińska
Nr telefonu: 587431445
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Nr telefonu: 506 428 344
E-mail: rekrutacja@energy-on.pl