Pielęgniarka/ pielęgniarz - Rumia, pomorskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0674

Miejsce pracy: Ślusarska 4, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pełna treść ogłoszenia: https://pcprwejherowo.pl/rekrutacja-na-stanowisko-pielegniarki-pielegniarza-2/
1. Inicjowanie i realizowanie działań zmierzających do ustalenia diagnozy potrzeb zdrowotnych
i profilaktycznych wychowanka:
1. dokonanie wstępnej oceny stanu zdrowia i higieny nowoprzyjmowanych dzieci
oraz udokumentowanie podejmowanych działań,
2. zgłaszanie wychowanków do lekarza POZ właściwego dla placówek opiekuńczo wychowawczych Ogniska Wychowawcze im. K. Lisieckiego Dziadka,
3. założenie i prowadzenie indywidualnej dokumentacji medycznej wychowanka, zgodnie
z przyjętymi w placówkach wzorami,
4. gromadzenie dokumentacji zdrowotnej wychowanka, stanowiącej podstawę do zaplanowania niezbędnych działań diagnostycznych, leczniczych i konsultacyjnych u lekarzy specjalistów,
5. współdziałanie w zakresie realizacji niezbędnych działań leczniczych i profilaktycznych z lekarzem POZ, psychiatrą oraz innymi specjalistami,
2. przekazywanie informacji o stanie zdrowia wychowanków i zaleceniach lekarskich koordynatorowi i wychowawcom oraz nadzór nad realizacją tych zaleceń,
3. udzielanie pierwszej pomocy w stanach bezpośredniego zagrożenia życia i innych sytuacjach jej wymagających,
4. planowanie i realizacja wizyt u lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i profilaktycznych,
5. nadzór nad prawidłowym podawaniem leków zleconych przez lekarza POZ i innych specjalistów,
6. monitorowanie sytuacji higieniczno-sanitarnej celem eliminowania zjawisk o charakterze zakaźnym i epidemiologicznym (...)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Wymagania niezbędne:

1. ukończone studia wyższe I stopnia na kierunku pielęgniarstwo, które trwają nie krócej niż
6 semestrów i mają profil praktyczny lub mieszczą się w obszarze kształcenia z zakresu nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej, zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 maja 2012 r.
2. świadectwo lub dyplom ukończenia polskiej szkoły pielęgniarskiej bądź uzyskane w innym państwie niż państwo członkowskie Unii Europejskiej świadectwo lub dyplom, pod warunkiem że dyplom lub świadectwo zostały uznane w Rzeczypospolitej Polskiej za równorzędne ze świadectwem ukończenia szkoły pielęgniarskiej lub dyplomem, zgodnie z odrębnymi przepisami, oraz że spełniają minimalne wymogi kształcenia określone
w przepisach prawa Unii Europejskiej,
3. prawo wykonywania zawodu stwierdzone albo przyznane przez właściwą okręgową radę pielęgniarek i położnych zgodnie z art. 7 ustawy z dn. 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej,
4. obywatelstwo polskie,
5. stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy pielęgniarki/pielęgniarza,
6. wymagany staż podyplomowy (w zakres którego wchodzą też obowiązkowe praktyki studenckie),
7. przestrzeganie kodeksu etyki zawodowej pielęgniarki i położnej Rzeczypospolitej Polskiej,
8. aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

9. W placówce opiekuńczo-wychowawczej z dziećmi może pracować osoba, która:
1) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie
jest jej zawieszona ani ograniczona;
2) wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku
do niej wynika z tytułu wykonawczego;
3) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne
przestępstwo skarbowe;
4) jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej,
5) posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
6) nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym
z dostępem ograniczonym.

NIP: 5881849725
REGON: 191687460
Adres: Sobieskiego 279A, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 672-40-63 w.43
E-mail: kancelaria@pcprwejherowo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:
- list motywacyjny własnoręcznie podpisany,
- życiorys (CV) własnoręcznie podpisany,
- kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie tj. dyplomy, świadectwa, zaświadczenia o ukończeniu kursów, certyfikaty itp.,
- kserokopie dokumentów poświadczających przebieg zatrudnienia (świadectwa pracy),
- dodatkowe dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności,
- kserokopia dokumentu poświadczającego prawo do wykonywania zawodu,
- kwestionariusz zgodnie z zał. do ogłoszenia,
- kserokopie dokumentów kandydat poświadcza własnoręcznym podpisem,
- kopia aktualnego orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych (w przypadku posiadania aktualnego orzeczenia),
*W przypadku zatrudnienia konieczne będzie dostarczenie Zapytania o udzielenie informacji o osobie do Ministerstwa Sprawiedliwości Krajowy Rejestr Karny.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w zamkniętej kopercie zaadresowanej do Dyrektora PCPR w Wejherowie z dopiskiem: Rekrutacja na stanowisko: Pielęgniarki/Pielęgniarza w placówkach opiekuńczo wychowawczych Ogniska Wychowawcze im. K. Lisieckiego Dziadka w Rumi przy ul. Ślusarskiej 4. w kancelarii PCPR ul. Sobieskiego 279A, 84-200 Wejherowo lub przesłać na wyżej wymieniony adres.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail