Rehabilitant/fizjoterapeuta w domu chorego - Rybnik, śląskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: ŚLĄSKI ODDIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA ODDZIAŁ REJONOWY PCK W RYBNIKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Numer oferty: StPr/24/0785

Miejsce pracy: 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagane wykształcenie minimum średnie, kierunek: rehabilitant/fizjoterapeuta, 6 miesięcy doświadczenia w wyżej wymienionym zawodzie. Praca w terenie, w miejscu zamieszkania podopiecznego w godzinach pomiędzy 8:00 a 17:00. Wynagrodzenie godzinowe. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty, telefoniczny oraz e-mailowy: pckrybnik@o2.pl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 52 PLN
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne

NIP: 6341048778
REGON: 00702373100154
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalnośc organizacji komercyjnych i pracodawców
Adres: Bolesława Chrobrego 16, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Janusz Sacha
Nr telefonu: 32 422 25 63
E-mail: pckrybnik@o2.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail