Informatyk - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr. St. Popowskiego w Olsztynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Numer oferty: StPr/24/0484

Miejsce pracy: Żołnierska 18a, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Administrowanie infrastrukturą teleinformatyczną szpitala, stacjami roboczymi, serwerami, usługami sieciowymi, systemami macierzy, wirtualizacji, systemami baz danych, usługą wydruku centralnego, administrowanie systemem CCTV, administrowanie oprogramowaniem funkcjonującym w szpitalu, pocztą email, tworzenie zapytań SQL, tworzenie raportów systemowych.
Godziny pracy 7:00-14:35
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 07.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia,
system wynagrodzenia miesięczny 8000 zł brutto (dodatek stażowy - liczy się tylko praca w WSSD)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: informatyk medyczny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia/umiejętności: znajomość sieci komputerowych LAN, WAN, znajomość administrowania systemami Windows i Linux, znajomość administrowania systemem baz danych Oracle, MS SQL

NIP: 7392954843
REGON: 000295580
Adres: Żołnierska 18a, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Śląski
Nr telefonu: 531160974
E-mail: kadry@wssd.olsztyn.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon