Starszy specjalista-psycholog - Szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracodawca: CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI OŚRODEK ZAMIEJSCOWY W SZCZECINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: MGR PSYCHOLOG

Numer oferty: StPr/24/0725

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - PROWADZENIE W TRYBIE ODWOŁAWCZYM BADAŃ SELEKCYJNO-KWALIFIKACYJNYCH,
- BADANIE KANDYDATÓW,
- UDZIAŁ W REALIZACJI PRAC BADAWCZYCH I WDROŻENIOWYCH,
- PROWADZENIE SZKOLEŃ ORAZ INNYCH DZIAŁAŃ Z ZAKRESU PROFILAKTYKI PSYCHOLOGICZNEJ DLA PRACOWNIKÓW WOJSKA I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH

GODZINY PRACY 07.30-15.30
MOŻLIWOŚĆ ZAWARCIA UMOWY NA CZAS OKREŚLONY PO UMOWIE NA ZASTĘPSTWO
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 09.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 985 PLN
Opis wynagrodzenia: +PREMIA 5%+DODATEK STAŻOWY
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: MGR PSYCHOLOG

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: DYPLOM UKOŃCZENIA STUDIÓW MAGISTERSKICH - PSYCHOLOG

NIP: 8522588284
REGON: 32098789500029
Adres: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: EWELINA ŁAZAR
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+LIST MOTYWACYJNY+KOPIA DYPLOMU - PRZESŁAĆ POCZTĄ DO 30.04.2024 R. NA ADRES: OŚRODEK ZAMIEJSCOWY CENTRALNEGO WOJSKOWEGO CENTRUM REKRUTACJI W SZCZECINIE, UL. POTULICKA 3, 70-952 SZCZECIN
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta