Kasjer-sprzedawca - Goleniów, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Pracodawca: NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0246

Miejsce pracy: JAGIEŁŁY 16, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, praca na kasie, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.04.2024
Data zakończenia: 10.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie, następnie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.
Praca w godzinach 5:00 - 22:30 - z możliwością dostosowania.
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 8521021463
REGON: 81076667200000
Adres: Motaniec 30, 73-108 Motaniec, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Mazur
Nr telefonu: 572-606-110
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon