Pomoc kuchenna - Legionowo, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej "Kombatant"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0206

Miejsce pracy: Jagiellońska 71, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Pomoc przy przygotowywaniu posiłków.
2. Pomoc przy wydawaniu posiłków.
3. Rozwożenie posiłków do pokoi mieszkańców.
4. Mycie naczyń (przy użyciu zmywarki).
5. Prace porządkowe w pomieszczeniach kuchni.

Rozkład dni pracy według harmonogramu. Godziny pracy 7:00 - 19:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: system godzinowy
Zawód: pomoc kuchenna
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 5361688380
REGON: 017268991
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
Adres www: www.domkombatanta.pl
Adres: Jagiellońska 71, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Nagel
Nr telefonu: 22 766 45 08
E-mail: administracja@domkombatanta.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv + aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9.00-14.00