Pracownik socjalny - Sieradz, łódzkie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Pracodawca: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0428

Miejsce pracy: Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie zadań zgodnych z realizacji programu korekcyjno-edukacyjnego dla osób stosujących przemoc domową na podstawie Zarządzania Nr 8/2024 Starosty Sieradzkiego z dnia 24.01.2024r. w sprawie przyjęcia programu oddziaływań korekcyjno- edukacyjnych dla osób stosujących przemoc domową np. Program Korekcyjno- Edukacyjny dla sprawców przemocy domowej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 11.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
Opis wynagrodzenia: 50zł
Zawód: specjalista pracy socjalnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w wymiarze co najmniej 100 godzin, w tym 50 godzin w zakresie pracy z osobami stosującymi przemoc domową.
Wykształcenie na kierunku: pedagogika, praca socjalna, pedagogika specjalna, nauki o rodzinie, politologia, nauki społeczne w zakresie pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, resocjalizacyjnej lub pracy socjalnej
Co najmniej 3 letni staż w instytucjach lub podmiotach realizujących zadania na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej.

NIP: 8271843890
REGON: 730939479
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna
Adres: Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystyna Marcińczak
Nr telefonu: 43 827-18-07
E-mail: sekretariat@pcprsieradz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail