Pracownik referatu rozwoju - Miłoradz, pomorskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Pracodawca: Gmina Miłoradz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0251

Miejsce pracy: Żuławska 9, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie procesu administracyjnego nad realizacją inwestycji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Brutto+premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne konieczne do podjęcia pracy na danym stanowisku:
a. wykształcenie co najmniej średnie,
b. prawo jazdy i posiadanie pojazdu umożliwiającego poruszanie się w terenie gminy,
c. umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego przekazywania informacji,
d. biegła znajomość obsługi komputera,
e. znajomość przepisów:
kodeks postępowania administracyjnego
ustawy o samorządzie gminnym
f. wysoka kultura osobista,
g. nieposzlakowana opinia,
h. niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego
lub umyślne przestępstwo skarbowe,
i. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
j. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.
3. Wymagania dodatkowe - pozostałe, pozwalające na optymalne wykonywanie zadań na
danym stanowisku:
a. komunikatywność,
b. dyspozycyjność,
c. umiejętność pracy w zespole,
d. umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych,
e. umiejętność interpretacji przepisów prawa i analitycznego myślenia,
f. prawo jazdy kat. B,
g. doświadczenie w pracy administracyjnej,
h. wykształcenie wyższe.

NIP: 5792029819
REGON: 170747916
Adres: Żuławska 9, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Arkadiusz Skorek
Nr telefonu: 55 271 15 31
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: a. list motywacyjny,
b. życiorys (CV),
c. kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
d. kopia dokumentu poświadczającego wykształcenie np. dyplomu lub inne dodatkowe
dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach np.: kopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, referencje,
e. oświadczenie kandydata o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
f. oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych
i korzystaniu z pełni praw publicznych,
g. oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na
określonym stanowisku,
h. oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy nr 95/46/WE (RODO), w celach przeprowadzenia naboru.
8. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać:
w Urzędzie Gminy Miłoradz, ul. Żuławska 9, 82-213 Miłoradz, biuro sekretariat lub pocztą (za datę doręczenia dokumentów przyjmuje się datę ich wpływu do urzędu) na ww. adres urzędu, w kopertach z oznaczeniem nadawcy, z dopiskiem Zatrudnienie na zastępstwo, w terminie do dnia 24.04.2024 roku do godz. 15.00.
Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
9. Kandydaci, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu oraz zakwalifikują się do dalszego postępowania zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.
Dodatkowe informacje pod nr tel. 55 2711531.
Informacje o wyniku naboru będą umieszczone na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Miłoradz oraz Biuletynie Informacji Publicznej.
10. Klauzula informacyjna.
a. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
b. Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez
podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.
c. Administrator danych i kontakt do niego: Gmina Miłoradz, 82-213 Miłoradz, ul.
Żuławska 9, ug@miloradz.malbork.pl
d. Kontakt do inspektora ochrony danych: iod@miloradz.malbork.pl
e. Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na wolne stanowisko urzędnicze,
f. Informacje o odbiorcach danych: Urząd Gminy Miłoradz, 82-213 Miłoradz, ul.
Żuławska 9,
g. Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na
stanowisko urzędnicze lecz nie dłużej niż 3 miesiące.
h. Uprawnienia:
prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania,
usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec
przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej
sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany
powyżej, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście