Osoba dozoru ruchu o specjalności górniczej - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA PRZEMYSŁOWA INDUSTRIA SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/24/0887

Miejsce pracy: Sandomierska 105, 25-324 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik ruchu zakładu górniczego lub zakładu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązków; Prowadzenie nadzoru nad daną zmianą produkcyjną kopalni i zakładów przeróbczych.Wykonywanie zadań w zakresie wydobycia, produkcji, załadunku kruszywa.Kontrola zgodności prowadzonych robót z dokumentacją techniczną.Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy. Wymagania;Uprawnienia dozoru ruchu górniczego o specjalności górniczej.Doświadczenie na ww. stanowisku.Dyspozycyjność w zakresie pracy zmianowej.Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Umiejętność organizacji pracy własnej oraz osób podległym na zmianie produkcyjnej
Umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów.Prawo jazdy kat. B. Pacodawca oferuje; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.Możliwość rozwoju. Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej.Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do świąt, dofinansowanie do szkoleń, ubezpieczenie grupowe),
Benefity;prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie,spotkania integracyjne, dodatkowe świadczenia socjalne,dofinansowanie wypoczynku.

NIP: 9542756472
REGON: 36193788500000
Krótki opis działalności gospodarczej: Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z prawie 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.
W skład Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej INDUSTRIA wchodzą:
Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych lider w zakresie wydobycia i obróbki kamienia, właściciel trzech kopalni na terenie województwa świętokrzyskiego.
INDUSTRIA Nawozy zajmująca się rozwojem innowacyjnych, ekologicznych nawozów bazujących na naszych surowcach.
INDUSTRIA Logistyka oferująca obecnie niskoemisyjne usługi logistyczne bazujące na gazie LNG a w przyszłości logistykę zeroemisyjną.
INDUSTRIA Zielona Energia inwestująca w zeroemisyjne źródła energii i tworzenie w naszym regionie gospodarki bazującej na zielonym wodorze.
Ambitne cele ŚGP INDUSTRIA to w ramach firmy niezależne energetycznie, zeroemisyjne kopalnie produkujące kruszywa oraz ekologiczne nawozy, dysponujące własnym transportem opartym o zielony wodór, a dla całego regionu korzystna transformacja energetyczna poprzez zapewnienie innym podmiotom dostępu do zeroemisyjnej energii, logistyki oraz zielonego wodoru.
Adres: UL. NA ŁUGACH 7, 25-803 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
E-mail: kadry@sksmkielce.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, inny - kontakt email;biuro@sksmkielce.pl