Informatyk - Lędowo-Osiedle, pomorskie

Data dodania: 2024-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0801

Miejsce pracy: 76-270 Lędowo-Osiedle 1N, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: dokładna znajomość procedur bezpiecznego użytkowania i zarządzania sieciami informatycznymi; sprawowanie nadzoru nad właściwym i bezpiecznym użytkowaniem eksploatowanych systemów informatycznych; udzielanie technicznego i merytorycznego wsparcia użytkownikom w zakresie eksploatowanego sprzętu i oprogramowania; wymazywanie nośników danych w sieciach jawnych i niejawnych i jego ewidencjonowanie; przygotowanie i publikacja treści na stronie internetowej; obsługa systemu zarządzania treścią "MULTISERWIS 2.0"; obsługa sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego w 6. WOG; kontrolowanie kont użytkowników w systemie ZWSI RON; organizowanie indywidualnych i grupowych szkoleń.
Praca na okres próbny: 3 miesiące i dalej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 340 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa urządzeń biurowych
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • Umiejętności komputerowe, informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kreatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność rozwiązywania problemów informatycznych, praca pod presją; umiejętność pracy w grupie;
wykształcenie średnie: 2 lata doświadczenia, wykształcenie wyższe: doświadczenie nie wymagane.

NIP: 8393043908
REGON: 220515410
Adres: 76-270 Lędowo-Osiedle 1N, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: WALDEMAR SZALA
Nr telefonu: 261231687,261231692
E-mail: 6wog.komenda@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: zgoda na przetwarzanie danych osobowych; RODO; kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie; wniosek o przyjęcie do pracy; CV - podpisane; oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych; ksero świadectwa, dyplomu; ksero ukończenia kursów, szkoleń, uprawnień.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail