Technik - Nadarzyce, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Pracodawca: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: telekomunikajca, łączność teleinformatyka, informatyka, elektronika

Numer oferty: StPr/24/0207

Miejsce pracy: 64-915 Nadarzyce 84A, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej nadzorowanych sieci systemów teleinformatycznych;
-wsparcie techniczne użytkowania końcowego w zakresie telekomunikacji;-konfiguracja urządzeń komutacji i teletransmisji;
-udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu telekomunikacyjnego;
-udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: Godziny pracy:
od 7:00 do 19:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw rozwoju systemów informatycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: telekomunikajca, łączność teleinformatyka, informatyka, elektronika
Uprawnienia:
  • komutacja
  • Dyspozycyjność
  • samodzielność
  • telekomunikacja
  • terminnowość
  • Zaangażowanie
  • szkolenie z zakresu informatyka
  • dokładność
  • teletransmisja

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: staż pracy: przy wykształceniu średnik-3 lata, przy wykształceniu wyższym-1 rok
poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych.
doświadczenie: mile widziane w zawodzie technik komutacji i teletransmisji
System czasu pracy:równoważny (przedłużony do 12 godzin około 4 razy w miesiącu)
Praca od poniediząłku do piątku

NIP: 9671354089
REGON: 341260412
Adres: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ilona Mikielewicz-Dąbrowska
Nr telefonu: 261-427-025
E-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skirowani do pracodawcy
CV+ list motywacyjny na adres e-mail: rcibydgoszcz.rekrytacja@ron.mil.pl (+ domumentacja z ogłoszenia ze strony www rci )
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail