Tancerz - Koszęcin, śląskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0253

Miejsce pracy: Zamkowa 3, 42-286 Koszęcin, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Odpowiednie przygotowanie i udział w próbach oraz koncertach i spektaklach Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w siedzibie Zespołu i poza nią,
-Opanowanie zadanego programu (repertuaru),
-Bezustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu artystycznego,
-Bezkonfliktowe współdziałanie oraz wykonywanie pracy z zespołem,
-Systematyczne utrzymanie wysokiej formy fizycznej,
-Upowszechnianie kultury narodowej w kraju i za granicą.
Preferowana forma kontaktu z pracodawcą:
-osobiście, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania.
Oferta zgłoszona w celu otrzymania Informacji Starosty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: System czasu pracy: System zadaniowego czasu pracy.
Rozkład czasu pracy: Od poniedziałku do niedzieli.
Godziny pracy: od 10:00 do 18:00 ( delegacje- koncert, spektakle poza siedzibą).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali choreografowie i tancerze
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: mile widziane średnie baletowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Znajomość techniki tańca klastycznego na poziomie średnio- zaawansowanym, doświadczenie w tańcu charakterystycznym, znajomość techniki tańca współczesnego, zamiłowanie do tańca, szczupła sylwetka, sprawność fizyczna, brak kontuzji wpływających na sprawność psychomotoryczną, nienaganna aparycja, zaangażowanie oraz wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, gotowość do długotrwałych wyjazdów służbowych, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność adaptacji do zmian, wykształcenie co najmniej średnie, dodatkowym autem jest ukończenie szkoły baletowej.

NIP: 5750008327
REGON: 000663798
Adres: Zamkowa 3, 42-286 Koszęcin, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Żaneta Stojek
Nr telefonu: 34 3106 467
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9:00-15:00