Menager ds. marketingu i sprzedaży - Zagnańsk, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: Kompleks Świętokrzyska Polana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0890

Miejsce pracy: Laskowa 93, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: według stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą oraz adekwatnie do posiadanego doświadczenia i umiejętności
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy do spraw marketingu i sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Nasze wymagania :
- doświadczenie na menedżerskim lub pokrewnym stanowisku.
- umiejętność redagowania tekstów marketingowych (tzw. lekkie pióro).
- umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office.
- orientacja na klienta
- umiejętności pracy w zespole
- samodzielność
- umiejętności organizowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu
- kreatywność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- wysoka kultura osobista
- budowanie dobrych relacji z ludźmi

Twój zakres obowiązków:
- tworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej firmy oraz jej wdrażanie
- przygotowywanie zestawień i analiz oraz raportów
- tworzenie ofert sprzedażowych
- zarządzanie podległym zespołem
- planowanie i kontrola poszczególnych działań marketingowych
- nadzór nad współpraca z firmami zewnętrznymi
- promowanie produktów i usług z oferty firmy
- pozyskiwanie nowych klientów
- współpraca z firmami zewnętrznymi
- współpraca z innymi działamy firmy

NIP: 5252919018
REGON: 260348820
Adres: Laskowa 93, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 41 260 50 60
E-mail: jaroslaw.gajos@polanika.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod numerem telefonu : 41 260 50 60 lub 793 200 622 albo przesłanie CV na adres e-mail: jaroslaw.gajos@polanika.pl
W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o
dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komplex Świętokrzyska Polana Sp. z o.o. , moich
danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV,
na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia
zgody".