Specjalista do spraw surowców i logistyki - Człuchów, pomorskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Pracodawca: ENRICOM BIOGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/0324

Miejsce pracy: Czarnieckiego 43, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wyszukiwanie, analiza i pozyskiwanie dostępnych na rynku surowców do produkcji biogazu,
planowanie, organizowanie i kontrolowanie zakupów, sprzedaży i transportu surowców do produkcji biogazu,
planowanie, organizowanie i kontrolowanie sprzedaży i transportu produktów z produkcji biogazu,
analiza aktualnych wymagań formalnych i technicznych w zakresie zakupu, sprzedaży i transportu surowców do produkcji biogazu,
analiza aktualnych wymagań formalnych i technicznych w zakresie sprzedaży i transportu produktów z produkcji biogazu,
przygotowywanie, kompletowanie i archiwizacja wszelkich niezbędnych dokumentów oraz danych związanych z zakupami, sprzedażą i transportem surowców i produktów,
uzyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów, decyzji administracyjnych, postanowień i zezwoleń związanych z zakupem, sprzedażą i transportem surowców i produktów,
współpraca z dostawcami surowców, odbiorcami produktów i firmami transportowymi,
odbywanie wyjazdów służbowych związanych z zakupem, sprzedażą i transportem surowców i produktów,
współpraca z działami wewnętrznymi firmy,
raportowanie do bezpośredniego przełożonego wyników pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw logistyki
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania :wykształcenie wyższe techniczne (rolnictwo, produkcja, inżynieria środowiska lub pokrewne),umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office,
umiejętność pracy w zespole,umiejętność analitycznego/logicznego rozwiązywania problemów, jednocześnie przejawiając determinację i pomysłowość,samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
znajomość języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
FIRMA OFERUJE:
umowa o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
niezbędne narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę pracy,
atrakcyjne warunki zatrudnienia.
MIEJSCE WYKONYWANEJ PRACY: biuro lokalne w Człuchowie oraz wyjazdy do firm współpracujących.

NIP: 5252716806
REGON: 36783860600000
Adres: GRZYBOWSKA 2/48, 00-131 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anja Laursen-Niesłuchowska
Nr telefonu: 607133900
E-mail: contact@enricombiogas.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail