Z-ca prezesa ds. technicznych-ofpr/24/0245 - Namysłów, opolskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie
Pracodawca: NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0247

Miejsce pracy: Reymonta 8, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nadzór całokształtu działalności działu technicznego,
nadzór nad terminowym i rzetelnym opracowaniem sprawozdań,
nadzór, uczestnictwo w odbiorach końcowych i pogwarancyjnych obiektów , przyjmowanie budynków do eksploatacji,
sporządzanie protokołów odbioru budynków,
sporządzanie protokołów określających wady i usterki,
sporządzanie protokołów likwidacji usterek i wad budowlanych,
wykonywanie wszelkich czynności związanych z uruchomieniem i prowadzeniem remontów w Spółdzielni,
kontrole robót- zgodnie z projektem, przepisami budowlanymi, warunkami technicznymi wykonania oraz aktualną wiedzą techniczną ,
współpraca z działem ekonomicznym w zakresie rozliczeń, przygotowywanie materiałów do dochodzenia i roszczeń opłat od użytkowników lokalu użytkowych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali dyrektorzy generalni i zarządzający
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
  • asertywność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość prawa budowlanego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami
[Umiejętność 1] : znajomość prawa spółdzielczego i ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, posiadanie uprawnień budowlanych
[Inne] : Min. 5 letni staż na stanowisku kierowniczym;

NIP: 7520000168
REGON: 000488148
Krótki opis działalności gospodarczej: Q ZARZĄDZANIE I OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI NA ZLECENIE
Adres: Reymonta 8, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Andruszków
Nr telefonu: 774101565
E-mail: i.andruszkow@nsm.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, osobiście, telefonicznie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta