Kierownik w dziale utrzymania - Opole, opolskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0782

Miejsce pracy: Odrowążów 2, 45-089 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Zarządzanie pracą działu,
- koordynowanie i nadzór spraw związanych z opracowaniem programów, planów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania
- koordynowanie i nadzór spraw związanych z uzgadnianiem projektów decyzji ,
- współpraca z innymi podmiotami w zakresie współfinansowania lub partycypacji w kosztach utrzymania wód i urządzeń wodnych,
-nadzór nad pracami związanymi z uzyskiwaniem wymaganych prawem decyzji pozwalających na prowadzenie prac utrzymaniowych,
- współpraca z komisjami ds. szacowania szkód po wystąpieniu powodzi oraz właściwymi instytucjami w zakresie zapewnienia wody na potrzeby rolnictwa,
praca w godz. 8-16
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 100 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto, wypłacany jest dodatek z tytułu wysługi lat od 5% do 20% na podstawie złożonych świadectw pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyższe(w tym licencjat) typ: WYŻSZE, PREFEROWANE NA KIERUNKACH: GOSPODARKA WODNA,INŻYNIERIA ŚRODOWISKA,OCHRONA ŚRODOWISKA, HYDROLOGIA, MELIORACJA, : 5 LAT PRACY W/W OBSZARACH, Wymagana znajomość przepisów, ustaw, aktów prawnych:
- Dobra znajomość ustaw: Prawo Wodne, Prawo Ochrony Środowiska, Prawo Zamówień Publicznych, Kodeks Postępowania Administracyjnego, Prawo budowlane, Ustawa o Ochronie Przyrody.
- Znajomość programów kosztorysowych, m.in. GIS
- Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość

NIP: 5272825616
REGON: 368302575
Adres: Odrowążów 2, 45-089 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Kulińska
Nr telefonu: 77 407 4709
E-mail: zz-opole@wody.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny, ksero dyplomu potwierdzającego posiadane wykształcenie innych uprawnień
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail